REKRUTACJA do klasy pierwszej w roku szkolnym 2020/21

Połącz języki obce i naukę ze sportem w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Zelkowie !
 
Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Językowymi, dwujęzycznymi (polsko-angielskimi) oraz Sportowymi w Zelkowie ogłasza Etap rekrutacji zewnętrznej do Klasy I w roku szkolnym 2020/2021. Klasy “językowe” są równocześnie – we współpracy z TS Wisła Kraków – klasami sportowymi z możliwością wyboru profilu:  gimnastyki sportowej lub piłki nożnej. Szkoła oferuje także już od 4-ej klasy naukę drugiego języka obcego do wyboru: niemieckiego lub francuskiego. Nauka w Szkole stoi na wysokim poziomie, posiadamy własne wyżywienie, bogaty program różnorodnych zajęć sportowych i artystycznych, a niebawem przejmiemy całkiem nowe skrzydło budynku, w którym będą nowe szatnie, łazienki, biblioteka, świetlica i pracownie przedmiotowe. Podstawowa oferta Szkoły jest bezpłatna.
         Dodatkowo Szkoła zapewnia m.in.:
– doskonałą kadrę nauczycieli przedmiotowych, języków obcych i trenerów sportowych,
– jednozmianową nauka w godz. 8.00 – 14.45 oraz świetlicę szkolną do 17.45,
– podział klas większych na językach obcych,
– codziennie 3 świeże posiłki,
– w klasach I-III język migowy w podstawie programowej,
– w klasach V-VIII dodatkową matematykę i informatykę (koło) w podstawie programowej,
– Szkółkę Piłkarską UKS Zelków i SKS siatkarsko-koszykarski,
– lekcje pływania przez 6 lat w klasach I-VI w podstawie programowej,
– szereg zajęć plastyczno – artystycznych,
– szachy, taniec, pianino, ceramikę, fotografię itp – duży wybór zajęć dodatkowych,
– szkolny bus, który dowozi codziennie naszych uczniów i kursuje ruszając z Pętli Azory Kraków, jadąc poprzez przystanki: IKEA, Cmentarz Bronowice, Brzezie, Ujazd, Bolechowice, Kobylany i Zelków.
       Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Zelkowie udziela informacji na temat rekrutacji do poszczególnych klas pod nr. telefonu: 12 283 09 23 lub mailowo pod adresem: szkola@slonecznewzgorze.pl. Informacji udziela się również oraz dokonuje zapisów (do 27 marca 2020 roku) w szkolnym Sekretariacie w Zelkowie przy ul. Jana Pawła II 22 codziennie w godzinach 7.30 – 16.00.
Dyrektor Szkoły
Maciej Antkiewicz