Realizacja zajęć dodatkowych w roku szkolnym 2017/18

Zajęcia dodatkowe i realizacja zainteresowań w naszej Szkole !

 

Oprócz lekcji i zajęć obowiązkowych – jak to mawiają nauczyciele realizacji “podstawy programowej” oraz zajęć profilowanych (językowych i sportowych) w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Zelkowie – uczniowie nasi rozwijali w tym roku swoje zainteresowania i pasje w szerokiej palecie zajęć dodatkowych organizowanych przez Szkołę. Gratulujemy Wam, trzymamy kciuki za to, aby Wasze głowy były pełne marzeń i planów, nie tylko związanych z samą nauką – choć ta jest niezmiernie ważna ! Wspieramy i będziemy wspierać inicjatywy, które pomogą Wam najlepiej rozwijać się, zgodnie z Waszymi zainteresowaniami ! Oto najważniejsze zajęcia, koła zainteresowań i warsztaty, w których braliście udział w tym roku szkolnym :

– lekcje języka francuskiego – 27 uczniów,

– piłka nożna w UKS Zelków – 27,

– lekcje pianina – 17,

– zajęcia taneczne – 17,

– szachy – 17,

– ceramika – 16,

– SKS : koszykówka/siatkówka 15,

– tenis – 7,

– koło polonistyczne – 7,

– Wisłackie Skrzaty – 7,

– koło fotograficzne – ,

– koło informatyczne – 6,

– koło plastyczne – 6,

– koło matematyczne – 4.

W przyszłym roku Szkoła będzie zmierzać do dalszego rozwoju swojej oferty pozalekcyjnej i rozważa m.in. reaktywowanie chóru szkolnego oraz zajęć dodatkowych językowych. Tradycyjnie największy wpływ na realizacje tych pomysłów macie Wy sami, to od zainteresowania naszych Uczniów (Was!) zależeć będzie w jaki sposób na terenie Szkoły możemy spędzać czas po ostatnim dzwonku każdego dnia!

Udanych wakacji ! Nie zapominajcie o swoich pasjach !