Puchar Tymbarku – finały powiatowe

  • by

Niestety naszej piłkarskiej reprezentacji U-10 nie udało się awansować do kolejnej rundy Pucharu Tymbarku. Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta i wyrównana. Zabrakło trochę szczęścia w serii rzutów karnych. W pierwszym meczu nasza drużyna zmierzyła się z Akademią “Mam talent” z Krzeszowic. Do przerwy drużyna z Krzeszowic prowadziła 1:0. W drugiej połowie naszej drużynie udało się doprowadzić do remisu. O przejściu do kolejnej rundy miały zadecydować rzuty karne. Pierwszą serię rozpoczęli przeciwnicy i spudłowali. My trafiliśmy i było 1:0 dla nas. Niestety nasze pozostałe dwa rzuty karne wylądowały na poprzeczce a przeciwnicy trafili do bramki. Przegraliśmy w rzutach karnych 2:1. I straciliśmy szanse na grę w kolejnym etapie rozgrywek.

Na pocieszenie zagraliśmy jeszcze mecz o trzecie miejsce w tym mini-turnieju, w którym prócz drużyny z Krzeszowic wzięły także udział zespoły z Widomej i z Ochojna. Mecz z reprezentacją Widomej (która przegrała pierwszy mecz z zespołem z Ochojna) zremisowaliśmy 2:2. I znów potrzebne były rzuty karne. Tym razem to my byliśmy lepsi – 3:2 dla nas. Do następnej rundy Pucharu Tymbarku przeszła drużyna z Krzeszowic, która w finałowym pojedynku wysoko pokonała piłkarzy z Ochojna.

Dziękujemy naszej drużynie za walkę i emocje. Następnym razem będzie jeszcze lepiej 🙂