Wygrany mecz o Puchar Tymbarku

Kolejny duży sukces sportowy naszych uczniów! Piłkarska reprezentacja naszej Szkoły w kategorii U-10 oparta na uczniach klasy IV wygrała wyjazdowy mecz w Bibicach z tamtejszą Szkołą Podstawową i awansowała do finału powiatu krakowskiego. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodników i pana trenera Jerzego Ostrożańskiego! Wczorajszy mecz miał bardzo dramatyczny przebieg i zakończył się zwycięstwem naszych uczniów 7-5 po bardzo wyrównanym spotkaniu. Wystarczy dodać, iż przy stanie 6-5 przeciwnicy nie wykorzystali rzutu karnego. Jak podkreślają obserwatorzy drużyna z Zelkowa wykazała się wielką walecznością i sportowym charakterem! Tym samym reprezentacja Szkoły Podstawowej w Zelkowie zagra 11 stycznia 2018 roku w finałach na obiekcie COM COM Zone w Krakowie. Wielkie brawa!