Badania sportowe w naszej szkole

  • by
Szanowni Państwo,
w związku z licznymi zgłoszeniami od Państwa, iż mają Państwo problem w uzyskaniu wymaganych zaświadczeń zdrowotnych potrzebnych do realizacji sportu szkolnego poszerzonego, informuję : Szkoła nawiązała kontakt z Lekarzem Sportowym Panem dr Wojciechem Fibigerem i 30 WRZEŚNIA (poniedziałek) w godzinach 7.30 – 12.00 PRZYJEDZIE ON DO SZKOŁY Z PIELĘGNIARKĄ I SPECJALISTYCZNYM SPRZĘTEM DO POMIARU SPOCZYNKOWEGO ECHA SERCA W CELU WYKONANIA BADANIA I WYPISANIA KART ZDROWIA NASZYM UCZNIOM W KLASACH I-VI. OSOBY ZAINTERESOWANE TĄ USŁUGĄ MUSZĄ DO TEGO CZASU ZROBIĆ NA WŁASNĄ RĘKĘ TYLKO BADANIA KRWI (OB, morfologia, cukier) ORAZ MOCZU (badanie ogólne). NA MIEJSCU w NASZEJ SZKOLE LEKARZ ZROBI IM ECHO SERCA I NA PODSTAWIE WSZYSTKICH WYNIKÓW WYSTAWI ZAŚWIADCZENIE NA OKRES 12 MIESIĘCY. KOSZT JEGO BADAŃ I ZAŚWIADCZENIA WRAZ Z ECHEM SERCA WYNIESIE 60 ZŁ.
Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie do P. Macieja Papieża poprzez Dziennik Librus.
z poważaniem
Maciej Antkiewicz
Dyr Szkoły