Turniej piłkarski Zelków Cup

  • by

W sobotę 16 czerwca na stadionie w Zelkowie rozegrany został turniej piłkarski Zelków Cup, którego gospodarzem był nasz Uczniowski Klub Sportowy. To był bardzo dobry dzień dla naszej drużyny złożonej z rocznika 2007/08. Najpierw wygraliśmy dwa mecze grupowe, potem mecz o wejście do finału oraz ostatecznie finał. W decydującym meczu UKS Zelków pokonał drużynę Wisły Kraków 7:1!

W kategorii rocznika 2009 nasza drużyna zajęła trzecie miejsce na cztery startujące zespoły.

Było też mnóstwo pysznego ciasta upieczonego przez rodziców, były przysmaki z grilla oraz owoce. Ci, którzy nie pasjonowali się footballem mogli wziąć udział w zajęciach fitness oraz gimnastyki a także w konkursie plastycznym.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego dnia.