Zelków recytuje najlepiej w Gminie!

13 marca tego roku uczniowie naszej Szkoły po opieką pani Anity Prokopowicz wybrali się do Centrum Kultury w Zabierzowie, aby wziąć udział w Gminnym Konkursie Recytatorskim. Celem tego konkursu jest rozbudzanie wrażliwości na piękno poezji oraz rozwijanie w dzieciach uzdolnień twórczych. Była to świetna okazja do wysłuchania wzorowej recytacji trzydziestu ośmiu uczestników, a następnie opinii jury pod przewodnictwem aktora Teatru Bakałarz Pana Mieszka Syca. Reprezentacja naszej Szkoły spisała się na medal (a dokładnie 2 medale!) i stanęła na podium : Joanna Ligęska zajęła pierwsze miejsce, a Jakub Marć trzecie. Laureaci Konkursu Gminnego będą reprezentować naszą gminę w Powiatowych Eliminacjach 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Gratulujemy sukcesu Joannie, Jakubowi i Pani Anicie Prokopowicz ! Trzymamy także kciuki za kolejne osiągnięcia recytatorskie na poziomie powiatu.